Чай Габа – натуральне джерело ГАМК


Габа – це зелений гірський чай, виготовлений чайними майстрами у 1987 році. Спочатку його досліджували та розвивали японці, а пізніше вдосконалили китайці і тайванці. Вони виявили ГАМК в чайному листі Габа, ця гамма-аміномасляна кислота є джерелом молодості, краси та здоров’я. Це стало важливим відкриттям, що дало змогу підтримувати та відновлювати здоров’я людей у всьому світі природним шляхом.


Вчені зробили багато тестувань перш ніж японський уряд встановив мінімальний стандарт цієї речовини в чаї, що дорівнює 150 мг на 100 мл. Для досягнення цієї мети розробили рецепт та спеціальну технологію виробництва.


Унікальний стиль обробки включає вирощування чайного листя в тіні для отримання неповторного аромату. Далі їх збагачують азотом на фабриці у спеціальних машинах або вакуумних камерах для збільшення ГАМК, що міститься в рослині, щоб вона відповідала встановленій нормі та була ефективною. Після окиснення листя висушують. Результатом цих процесів є дорогоцінний китайський чай для нашого благополуччя, з екзотичним ароматом і свіжим смаком, з сумішшю солодкості та фруктової хрусткості, що нагадує яблуко.


Габа – дуже смачний напій, який обов’язково стане улюбленим. Після заварювання свіжий аромат манить насолодитися м’яким солодким смаком. Особливе поєднання властивостей зеленого чаю та фактора ГАМК сподобається тим, хто не любить дубильних і насичених смаків, а воліє до тонких, м’яких та солодких.


Крім того, що напій можна пити в будь-який час протягом дня, навіть щогодини, Габа є вірним супутником та помічником у багатьох життєвих ситуаціях, що діє комплексно на весь організм і може допомогти подолати найбільш поширені проблеми зі здоров’ям.

 


Габа корисний для профілактики гіпертонії


Підраховано, що кожна четверта доросла людина має високий артеріальний тиск, який зазвичай залишається на все життя. Чай Габа є ефективним способом контролю артеріального тиску. Його ефективність була встановлена в багатьох японських наукових дослідженнях, які вивчали механізм ГАМК у зниженні гіпертонії.


Гамма-аміномасляна кислота є одним з основних гальмівних амінокислотних нейромедіаторів людського організму. Вона запобігає скороченню м’язів, а оскільки артерії та вени вистелені м’язами, вживання ГАМК-чаю дозволяє більше крові протікати через вени та артерії. Тому регулярне вживання напою може допомогти знизити артеріальний тиск, розслабляючи м’язи артерій і вен.


 

Габа є ефективним помічником у схудненні


Мільйони українців хочуть схуднути – покращити здоров’я, жити довше, почуватися краще і бути привабливими. Вживання чаю Габа є природним способом схуднення і абсолютно безпечним.


Сучасні досягнення в медичних дослідженнях виявили, що при прийомі чаю з ГАМК, зменшується кількість жиру в організмі та його накопичення в м’язовій тканині шляхом розщеплення та утилізації, що призводить до відчуття енергії та бадьорості. Тому включення Габа у програму схуднення, яка також включає фізичні вправи, здорову їжу та позитивний психічний світогляд, є безпечним і розумним способом схуднення.


Габа підвищує розумову діяльність


Чай, збагачений ГАМК, подається в японських школах як допомога для розумової активності. Серед багатьох його переваг для здоров’я японці майже повсюдно цінують його допомогу в психічній діяльності. Батьки дають своїм дітям цей напій, щоб підвищити їх здатність до концентрації, що, у свою чергу, дає їм конкурентну перевагу в школі.


Підвищена розумова пильність також корисна для ділових людей або будь-кого, хто бере участь у конкурентній діяльності. Габа знижує тривогу та стрес, тому може дати перевагу будь-кому, хто бере участь у ділових переговорах або іншій інтенсивній розумовій діяльності.


Є кілька механізмів стосовно підвищення розумової активності під впливом ГАМК. Одним з основних ефектів ГАМК на мозок є поліпшення ефективності всіх нейромедіаторів (яких більше 100 типів), які передають сигнали від однієї області мозку до іншої. Амінокислота відіграє важливу роль у знятті збудження клітин головного мозку, яке може викликати психічні проблеми, такі як депресія. Крім того, ГАМК-чай може уповільнити деградацію клітин мозку з віком. Габа стимулює вироблення гормону росту. Це, у свою чергу, призводить до відновлення клітин мозку та підвищення розумової активності.


Габа та алкоголь


Чай Габа є природним джерелом ГАМК і може використовуватися для профілактики та лікування похмілля. Він зменшує алкогольну інтоксикацію. Люди, які п’ють, виявляють, що вони можуть споживати більше алкоголю з меншим ефектом, якщо вони вип’ють чашку-дві ГАМК-чаю заздалегідь. Його прийом перед вживанням алкоголю також запобігає або зменшує похмілля, і Габа також є хорошим засобом від похмілля. Крім того, регулярне його споживання зменшує стрес і тривогу, що, у свою чергу, може призвести до відмови від алкоголю.

Чайний сад пана Кінезука розташований в ідилічних горах над Фудзієда, поблизу міста Накаяма. В ньому вирощують чайне листя для Габа Фундаментальною філософією пана Тосіхіро Хіраянагі, власника ферми Yamahira En, є те, що чай «заспокоює душу»


Інші переваги Габа


Напій сприяє зменшенню стресу, розслабленню та хорошому сну. Також Габа може допомогти покращити опірність організму до інфекцій, уникнути серцевих захворювань, збільшити лібідо.


Габа для краси та догляду


Габа містить мінерали та антиоксиданти, здатні зменшити старіння клітин у тандемі зі здоровим способом життя. Це сприяє вироблення шкірою колагену, що впливає не тільки на дерму, але й на епідерміс. Оновленню шкіри сприяє й вироблення гіалуронової кислоти, що зберігає шкіру зволоженою. Результатом є більш гладка та пружна шкіра. Також є відомості про зміцнення нігтів та волосся, відбілювання зубів та ефект стрункої фігури при регулярному вживанні напою. Оздоровлюючись зсередини, змінюється й зовнішній вигляд людини, що створює гарне самопочуття і радісний настрій.


Габа рекомендують втомленим мамам


Жінки за своєю природою більш емоційні у повсякденному житті, дома та на роботі. Їх хвилює багато речей. Жінки частіше переживають за людей, що їх оточують: батьків, свого супруга, дітей, колег, друзів, і навіть незнайомі люди їм небайдужі. На долю жінки випадає багато випробувань. До того ж, сучасні жінки дуже активні, вони багато працюють, хочуть все встигати і бути у всьому на висоті. Зрозуміло, що такий швидкий ритм життя іноді може призвести до втоми.

  
Жінка може почувати себе погано під час місячних, нервувати перед важливою подією, відчувати нестачу вітамінів під час виношування дитини, почувати себе не достатньо привабливою після пологів або в період годування дитини груддю. Молодим мамам намагаються не назначати медичних препаратів без гострої потреби, але чай Габа є натуральним напоєм, що містить все необхідне для здорового і щасливого життя.


Амінокислота, по суті, є нейромедіатором, який в незначній кількості наш організм вже виробляє і використовує, коли необхідно знизити збудження нервової системи і відпочити. Але бувають такі дні, коли наш організм потребує його в більшій кількості для збереження балансу.


Чаї, багаті ГАМК, мають особливу розслаблюючу дію. Вони заспокоюють, але дозволяють залишатися бадьорими протягом дня, а ввечері допомагають легко заснути, добре виспатися, і зранку прокинутися у гарному гуморі, готовою до нового дня. Тому, мабуть, це найкраще рішення для жінок, які хочуть бути в гарній психологічній та фізичній формі.

 

Відзначена нагородами чайна ферма розташована в мальовничому Пінліні в маленькому містечку з населенням 6000 чоловік на березі озера Да Ше Чайна ферма Хатторі займається виробництвом і продажем чаю протягом чотирьох поколінь з 1905 року


Габа покращує сон


Причини поганого сну або його відсутність можуть бути різними: неправильне харчування (як голодування або переїдання перед сном), фізичні навантаження пізно вечері, психічне напруження після невдалого або інтенсивного робочого дня, стрес, дисбаланс гормону сну (кортизолу), малорухливий образ життя, мале перебування на свіжому повітрі, погане самопочуття, що заважає заснути.


Яка б не була причина, з нею потрібно боротися. Безсоння може викликати головний та м’язовий біль, тривожність та депресію, призвести до зниження імунітету. Звісно, краще рішення усунути причину, але в реальному житті це не завжди вдається. Тому приходять на допомогу інші методи. Самий легкий та безпечний з них – це вживання чаю з вмістом ГАМК.


Результати досліджень підтвердили, що чай з ГАМК допомагає нормалізувати режим сну, усуваючи пов’язані з цим проблеми, такі як: неспроможність заснути, кошмарні сновидіння, прокидання серед ночі, погане самопочуття зранку. Адже з’ясувалося, що важлива не тільки кількість сну, але й якість. Також було виявлено, що чутливі люди, які частіше відчувають тривогу, переживають, хвилюються або впадають у депресію, – містять у крові менший рівень ГАМК.


Коли амінокислота надходить у клітини, це пригнічує активність нейронів. В результаті падає мозкова активність і виникає сонливість. Іншими словами, чай Габа може допомогти усунути негативні емоції, роздратування, тривогу та зайве напруження – цього буде достатньо щоб міцно та спокійно спати, і почуватися краще та впевненіше протягом дня.


Габа допоможе подолати стрес


Повсякденне життя часто супроводжується стресом. Стрес – це реакція організма на непередбачувану ситуацію. Вона виражається у двох протилежних станах: агресії або ступорі. Незначний стрес може бути навіть корисним для організму, але у будь-якому випадку від нього потрібно вчасно позбавлятися.
У стані стресу, викид у кров норадреналіну може давати відчуття супер сили. Разом з тим, симпатична нервова система стає домінуючою, виникає відчуття тривоги, страху або сильного напруження, це в свою чергу збільшує тиск і змушує серце битися частіше. Довге перебування в такому стані може зашкодити здоров’ю.


Якщо після пережитого стресу людину продовжують турбувати його наслідки: поганий настрій, дратівливість, тривога, безсоння, низька мотивація та концентрація, або млявість та апатія, типові для депресії – просто випийте чай Габа. Цей напій містить амінокислоту, яка може стати гарною альтернативою лікам. ГАМК пригнічує секрецію норадреналіну, гальмує активність нейронів у мозку, що робить парасимпатичну нервову систему домінуючою. Таким чином збудження та дратівливість проходять, до людини повертається спокійний психічний стан та втрачена рівновага.