Шановні клієнти!

Ми раді вас вітати в чайному клубі Club Puer! У нас можна спробувати рідкісні сорти чаю з Китаю, Тайваню та справжній Цейлонський чай. До інтернет магазину надходять регулярні прямі поставки від найкращих чайних фабрик та приватних фермерів. В асортименті присутні як постійні найпопулярніші позиції, так і цікаві та унікальні новинки. Клуб Пуер регулярно поповнює свою колекцію найкращого чаю, тому ви завжди знаєте, що спробувати нового.

В асортименті чайного клубу також присутні готові набори чаю як для новачків, так і для досвідчених чаєманів. Асорті смаків в порційному форматі можуть містити класичні чисті та пресовані Шу Пуери та Шен Пуери, світлі та темні Улуни, а також чай з різними домішками квітів і трав (троянда, лілія, лотос, півонія, жасмин, рис і інші).

Також в інтернет магазині можна придбати чайні столики, посуд та аксесуари для проведення церемоній. Чаємани можуть підібрати заварювальні чайники, піали, чайниці, гайвані та вже готові сервізи на різну кількість персон. В магазині присутній великий вибір різної атрибутики для приготування чаю у різний спосіб.

Накопичувальні знижки та бонусна програма діє для постійних клієнтів, тому запрошуємо вас приєднатись до нашого чайного клубу Club Puer. На сторінках нашого блогу ми розповімо, як орієнтуватися в чайному розмаїтті та як найкраще приготувати смачний напій.

Бажаємо приємних покупок!

Режим роботи:

Пн-Пт: з 10:00 до 20:00

Сб-Нд: з 10:00 до 18:00

Час обробки замовлень:

Пн-Пт: з 10:00 до 20:00

Сб-Нд: з 10:00 до 18:00

Ми завжди раді відповісти на всі Ваші запитання:

+38 (067) 145-58-07
+38 (050) 362-72-73

Група в Instagram

Адреса: Софіївська Борщагівка, Івана Франка 5.