Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Чай для схуднення

Популярність сортів китайського чаю росте з кожним днем, а причин для створення попиту вдосталь. Завдяки наявності корисних речовин у складі вдається зміцнити імунітет, вивести токсини та скоригувати вагу. Попри те, що гарячі напої мають небагато спільного з лікувальними препаратами, прихильники помічають позитивний вплив. Для того щоб отримати бажаний ефект, потрібно регулярно вживати напої з високим вмістом клітковини.


Чай та його вплив на процес схуднення
 

Варто зазначити, що для корекції ваги потрібно потурбуватись про правильний режим дня та достатню кількість активності. У цьому випадку популярні чаї для схуднення приносять чимало користі. Підтвердити цю думку вдалось вченим, які провели дослідження та виявили:

 


1.    Вміст поживних речовин. Перелік корисних елементів, які входять до складу, включає катехін, харчові волокна, поліфеноли та багато інших. Кожен з них сприяє покращенню мікрофлори кишківника та засвоєнню вітамінів з їжі.
2.    Можливість руйнування жирових клітин. Серед позитивних властивостей гарячих напоїв виділяють вплив на формування жирової тканини. Кофеїн, фенольні кислоти та хлорофіл – це ті речовини, які впливають на утворення жиру, пришвидшуючи синтез та його безпечне виведення.
3.    Вплив на відчуття голоду. Оскільки до складу чаю входить чимало корисних та поживних речовин, завдяки регулярному вживанню вдається позбутись відчуття голоду. Це особливо важливо на етапі звикання до нового режиму харчування.

 

Вплив на стан здоров'я також потребує уваги. Поживні речовини, які входять до складу чаю, допомагають турбуватись про всі органи. Наприклад, гречаний чай для схуднення допомагає відновити мікрофлору та забезпечити правильну роботу шлунково-кишкового тракту.

Відмінності сортів впливають на процеси втрати ваги. Завдяки різноманіттю варіантів можна визначити «свій» напій, який проявляє необхідний ефект швидше за інші. Серед популярних різновидів виділяють матчу, сенчу та Улун Те Гуань Інь. Вони припадуть до смаку тим, хто не проти вираженої гірчинки.
 

Китайські чаї для схуднення: чого ви не знали про улюблений напій
 

Ефект регулярного вживання натурального чаю складно не помітити, оскільки напій впливає на всі системи організму. Катехін, який містить матча, покращує імунітет і зміцнює судини. Крім цього, речовина впливає на рівень цукру та холестерину. Завдяки цьому вдається покращити ефективність схуднення.


Сорти жовтого чаю не такі популярні, як матча та сенча, проте це даремно. Вміст травних ферментів сприяє покращенню метаболізму, швидкому виведенню жирів і зниженню впливу вільних радикалів. Поліфеноли, вітаміни й амінокислоти позитивно впливають на стан шкіри та знижують ризик утворення «апельсинової кірки».


Натуральний гречаний чай також впливає на швидкість схуднення. Дослідники пояснюють це тим, що:

•    рослинні складники прискорюють окислення речовин і сприяють розкладанню жирових клітин;
•    стимуляція синтезу ліпази дозволяє уникати утворення надлишкової ваги та закріпити отриманий ефект після схуднення;
•    целюлоза адсорбує та огортає молекули жиру, щоб пришвидшити процес виведення.

 

Попри створену репутацію зелених чаїв для схуднення, червоні не менш ефективні. Зараз йдеться про Улун Дун Фан Мей Жень. Напій також відомий під іншою назвою – «східний чай краси». Серед його переваг виділяють прискорення перетравлення їжі. Завдяки цьому вдається позбутися «залишків», які можуть вплинути на результати схуднення.

Інші Улуни також мають підтверджену користь. Велика кількість сапоніну перешкоджає засвоєнню олії та пришвидшує її виведення з організму. Поліфеноли, своєю чергою, активують ліполітичний фермент. Він розщеплює молекули жиру та сприяє очищенню кровоносних судин. Вживання сортів за пів години до тренування допоможе зміцнити м'язи та прискорити їхнє відновлення.
 

Різновиди Пуерів популярні завдяки своєму впливу на швидкість схуднення. Так, їхнє регулярне вживання допомагає:
•    знижувати кількість ліпоїдів та холестерину, які утворюються після вживання жирної їжі;
•    розщеплювати жирові клітини та покращити стан шкіри завдяки проникненню катехінів всередину;
•    виводити токсини й інші небажані речовини без шкоди для організму.

Чорний чай Аньхуа – ще один цікавий сорт. Чашки достатньо, щоб пом'якшити кровоносні судини та запобігти серцево-судинним захворюванням. Крім того, чай розчиняє фібриноген, пригнічує агрегацію тромбоцитів і поліпшує загальне самопочуття.

Різноманітний асортимент і наявність доказів позитивного впливу стимулює купити чай для схуднення. Визначити кращий напій допоможе огляд пропозицій та опис складників. Незалежно від зробленого вибору, вдасться отримати багато користі завдяки регулярному вживанню гарячих напоїв.

 

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність. Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу, безпечної та оптимальної роботи сайту. Детальніше на сторінці Політика конфіденційності.

,