Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Чай детокс для очищення організму

Китайський чай детокс для очищення організму та виведення токсинів і шлаків


Почати турбуватись про своє здоров'я ніколи не пізно. Для цього варто звернути увагу на чай для очищення організму. Попри те, що напій не має лікувального впливу, перші позитивні зміни вдасться помітити дуже скоро. Головне у цьому – регулярність, адже за її відсутності говорити про ефективність не доводиться.

 

Чай та його вплив на організм

 

Рекомендації лікарів досить прості: людям, які стурбовані станом здоров'я, варто дотримуватись режиму харчування та відмовитись від шкідливих продуктів. Але сорти зеленого чаю не входять у цей перелік. Навіть навпаки: регулярне вживання цього напою дозволить очистити організм та покращити самопочуття.


Чай для очищення кишечника виготовляють із натуральних інгредієнтів. Рослинне походження сировини дозволяє підтримувати організм та зменшити шкоду, що завдають токсини. Відновлення мікрофлори кишечника відбувається поступово, оскільки органічні речовини впливають м'яко.


Дотримуючись режиму, вдається користуватися перевагами чаю-детокс. Мінімальна обробка означає, що більшість корисних елементів залишається у складі. Саме вони стимулюють процес очищення та виводять токсини без шкоди для інших систем організму.

 


Ці властивості легко пояснити тим, що у складі містяться антиоксиданти. Вони покращують природній захист від вільних радикалів. Крім того, речовини допомагають:

 

  • позбутися відчуття важкості;
  • прискорити обмін речовин;
  • прискорити виведення токсинів.


Зелений чай для кишечника відомий й іншими властивостями. Серед них варто зазначити полегшення симптомів здуття та дію як у пребіотиків. Тож регулярне вживання допомагає суттєво покращити роботу шлунково-кишечного тракту.


Детоксикація організму покращена і завдяки високому вмісту клітковини. Елементи сприяють швидкому відновленню клітин та забезпечують глибоке очищення. Щоправда, сорти чаю відрізняються за своїми властивостями. Дізнатись більше про вплив напою на тіло допоможе опис складників.


Китайські чаї з детокс-ефектом


Різноманіття варіантів дивує поціновувачів смачного напою. Вплив на організм пояснюють високим вмістом корисних речовин. У складі чаю, що очищує, вдасться знайти клітковину, антиоксиданти, мінерали та вітаміни. Різновиди матчі наче створені для простого очищення організму.


Асортимент сортів складається з десятків варіантів. Насамперед варто виділити гречаний чай. Цей різновид з'явився на ринку не так давно, але встиг отримати гарні відгуки. Регулярне вживання напою допомагає у боротьбі з:

 

- пігментацією шкіри;

- вільними радикалами;

- вірусами та бактеріями;

- токсичними речовинами;

- «поганим» холестерином.


Позитивний вплив на організм пояснюють наявністю клітковини, вітаміна Е та антиоксидантів. Крім цього, до складу входять харчові волокна. Вони беруть участь у процесі очищення травного тракту людини.


Чайна смола – наступна новинка, яка має репутацію корисної добавки до раціону. Вміст L-аланіну дозволяє активізувати утворення пантотенової кислоти. Ця речовина сприяє покращенню метаболізму та виведенню шлаків. Властивості особливо актуальні під час свят: L-цистеїн підвищує толерантність до алкоголю.


Чорний чай Лапсанг Сушонг не менш корисний. Готовий напій містить поліфеноли, які допомагають поглинати важкі метали та алкалоїди. Це набуває особливої актуальності з урахуванням того, що регулярне вживання Лапсангу мінімізує негативний вплив забрудненої води.


Пуер впливає на стан шкіри. Прихильники напою впевнені, що чай для виведення шлаків допомагає коригувати вагу. Речовини, які утворюються під час ферментації, містять ліпазу – фермент, який розщеплює жир та виводить токсини з організму.


Уповільнити процес старіння клітин та шкіри дозволяє вживання чорного чаю з пліснявою, відомого під назвою Аньхуа. Флавоноїди, катехіни, теанін та інші речовини, які у ньому містяться, є антиоксидантами. Завдяки цьому вдається покращити стан шкіри.


Детокс чай для очищення організму має репутацію надійного помічника. Особливий склад напоїв і вміст корисних речовин пояснює позитивний вплив на самопочуття. Регулярне вживання сортів чаю, які містять клітковину та антиоксиданти, дозволяє швидко помітити ефект видалення токсинів і покращити стан здоров'я.

 

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність. Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу, безпечної та оптимальної роботи сайту. Детальніше на сторінці Політика конфіденційності.

,