Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Чай для покращення травлення

 

Покращити самопочуття допомагають корисні напої. Достатньо потурбуватися про регулярне вживання. Попри те, що китайські чаї не є лікувальними препаратами, поціновувачі відмічають позитивний ефект. Причин для цього вистачає, адже для виготовлення суміші використовують натуральні складники. Крім того, високий вміст поживних речовин позитивно впливає на стан організму.


Китайський чай: чим пояснюється його вплив на травлення


Різноманіття сортів чаю – гарна новина для тих, хто шукає особливий напій до свого смаку. Але є й друга приємна звістка: регулярне вживання допомагає позбутись проблем з травною системою. Позитивний вплив чаю для травлення на стан організму пояснюють наступними чинниками:

 

1.    Високий вміст травних ферментів. Їхня недостатня кількість впливає на роботу шлунку. Позбутись неприємних відчуттів дозволить вживання матчі та жовтого чаю. У складі присутні ферменти, які сприяють травленню та запобігають виникненню проблем із селезінкою та шлунком.
2.    Захист тканин підшлункової залози. До складу напоїв входить рутин. Це речовина, яка позитивно впливає на роботу травної системи. Високий вміст у жовтих сортах чаю дозволяє відновити апетит та позбутись розладів травлення.
3.    Чай впливає на швидкість метаболізму. Прискорити процес обміну речовин дозволяє вживання напою, відомого під назвою «східний еліксир краси». Він допомагає пришвидшити виділення травних соків, розкладання жиру та виведення токсинів.


Натуральні складові м'яко впливають на травну систему, тому після вживання напоїв відсутні неприємні відчуття. Помітити ефект допомагає дотримання правильного режиму харчування та контроль апетиту. Покращити роботу шлунка та позбутись здуття вдається завдяки великій кількості ферментів і поліфенолів.


Невідомі факти про відомі сорти чаю


Знайомство з асортиментом сортів дозволить дізнатись більше про особливі властивості. Наприклад, популярна матча покращує роботу шлунково-кишкового тракту. Крім того, вживання цього сорту сприяє травленню та допомагає уникнути утворення каменів.


Жовтий чай вживають при хворобах селезінки та шлунку. Завдяки вмісту травних ферментів, які утворюються у розчині, вдається захистити  ці органи. Також звернути увагу на жовті сорти варто для покращення травлення та при втраті апетиту. Чай при гастриті полегшує симптоми та захищає слизову оболонку.


Популярність гречаного чаю поступово зростає, а його вплив – головна причина попиту. Прихильники сорту вважають, що він впливає на перебіг:

- Гострого панкреатиту. Ураження підшлункової залози впливає на роботу травного тракту, а рутин допомагає захистити тканину.

- Захворювань печінки. Напій багатий амілопектином. Завдяки цьому під час заварювання утворюється желеподібна речовина, яка захищає слизову оболонку.

- Хвороб травного тракту. Для покращення роботи тракту у складі гречаного чаю виявлений вміст харчових волокон. Крім того, сорти відрізняються низьким рівнем крохмалю.


Вживання чаїв із гречки допомагає боротись з відчуттям голоду. Причини виникнення не впливають на ефективність, тому лікарі радять потурбуватися про наявність напою. Розчинні харчові волокна швидко потрапляють до шлунку та утворюють колоїд. Цей розчин сприяє усуненню відчуття голоду.


Обираючи чай для покращення травлення, варто звернути увагу на улуни. Вони позитивно впливають на організм, оскільки містять:

- сапонін: речовина пришвидшує вивід з організму жирів та жирних сполук без шкоди для здоров'я;

- поліфеноли: сполуки беруть участь в утворенні ліполітичного ферменту, який розщеплює жир та покращує травлення;

- харчові волокна: вони необхідні для покращення травлення, оскільки допомагають очистити організм та прискорити виділення травних соків.


Сенча – ще один сорт чаю, який варто додати до переліку улюблених напоїв. Його вплив на організм проявляється у відновленні апетиту. Особливої актуальності він набуває у спекотне літо. У цей час відчуття свіжості зникає, тому виникають порушення у роботі шлункового-кишкового тракту.


Широкий вибір напоїв допоможе піклуватися про себе та підібрати чай собі до смаку. Для покращення травлення варто звернути увагу на матчу, сенчу та Улун Дун Фан Мей Жень. Крім них, позитивний вплив мають сорти жовтого та гречаного чаю. Правильна обробка та високий вміст натуральних речовин – ось і всі секрети ефективності цих напоїв.

 

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність. Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу, безпечної та оптимальної роботи сайту. Детальніше на сторінці Політика конфіденційності.

,