"Доставка без кордонів" від чайного клубу Club Puer. Інтернет магазин вже має постійних клієнтів, які мандрують по світу. Тому, де б ви не були, ви завжди зможете придбати свою улюблену чайну продукцію та наші регулярні новинки з міжнародною доставкою.


Кілька пунктів, які варто дотримуватись для успішного та швидкого виконання замовлення:

 

✅ Мінімальний чек: мінімальна вартість суми замовлення для посилок, які відправляються поза межі України - 1000 грн. Тому відразу обирайте продукцію на мінімально таку суму.

Оплата: міжнародною доставкою відправляються посилки, які 100% оплачені. Провести оплату можна відразу під час оформлення замовлення за допомогою платіжної системи LiqPay (в які доступні Visa, Mastercard, Privat24). Також можна обрати пункт "Оплата на карту" та провести платіж після спілкування з менеджером, який надасть інформацію. Одним із варіантів може бути платіжна система PayPal.

Доставка: доступні послуги таких транспортних компаній як Нова Пошта (Nova Post) та Укрпошта (Ukrposhta).

✅ Вартість доставки: прораховується після підтвердження оператором замовлення та надається інформація в телефонному режимі, або в месенджерах.

✅ Терміни міжнародної доставки: середня тривалість доставки по всьому світу: 1-3 тижні.

✅ Відстеження посилки: після відправки посилки, покупцю надходить трек-номер, завдяки якому можна відстежувати місцезнаходження та статус відправлення на сторінках чи в додатках поштового оператора.

Повернення чи обмін: при міжнародній доставці такі послуги як повернення товару чи обмін на інший не можна реалізувати.


Ми здійснюємо міжнародну доставку в Польщу, Чехію, Німеччину та інші країни світу.


Доставка здійснюється у всі країни світу крім росії та білорусі.

 

Як оформити міжнародну доставку:


🔀 Оберіть продукцію в інтернет магазині.

🔀 Натисніть "Мій кошик" та "Оформити замовлення".

🔀 Заповніть необхідні поля з Вашими контактними даними "ПІБ" та номер телефону, за яким з Вами зв'яжуться наші менеджери для узгодження всіх питань.

🔀 Якщо Ви оформлюєте доставку на іншу людину, то в "ПІБ" та номер телефону вказуєте свій, а натиснувши "Додати коментар до замовлення" можна зробити запис, що отримувач буде інша особа та її дані.

🔀 В полі "Країна" введіть відповідно, до якої країни поїде посилка. Потім оберіть відповідене "Місто".

🔀 Після цих етапів активізується поле "Доставка" - "Міжнародна доставка". В полі "Адреса" пропишіть інформацію куди саме має прибути посилка.

🔀 Далі доступні два пункти або "Онлайн оплата банківською картою" (після  завершення оформлення замовлення Вас перенаправить відразу на проплачення), або ж можете обрати "Оплата на карту" і всі необхідні реквізити для оплати потім Вам надасть менеджер.

Приємних покупок.